piątek, 12 grudnia 2014

Początek

Początki bywają trudne... Czasem nawet bardzo. Proszę Was przebrnijcie przez ten wpis, ponieważ jest on dość ważny. Pierw regulamin czyli coś z czym powinniście się zapoznać..
  1. ABSOLUTNIE ZABRANIAM KOPIOWANIA CZEGOKOOLWIEK Z TEGO BLOGA BEZ MOJEJ ZGODY. PONIEWAŻ WSZYSTKO CO JEST TU NAPISANE JEST MOJEGO AUTORSTWA.* 
  2. Masz pewne propozycje co zrobić, żeby opowiadania lepiej się czytało, jak uświetnić bloga? Pisz śmiało w komentarzu ja nie gryzę (:
  3. CZYTASZ = KOMENTUJESZ!
  4. I błagam Was ludzie. Jeśli nie zaglądam na Twojego bloga, a chcesz, żebym zaczęła adres do niego daj w komentarzu. Porządnym komentarzu, ok? Bo oszaleje jeśli pod każdym postem będą pojawiały się komentarze typu: "Super, wpadnij do mnie...", "Fantastycznie, weny. Wpadniesz?..." Jeśli chcesz, żebym weszła na Twojego bloga, skomentowała go, oceniła, zaobserwowała to napisz chociaż porządny komentarz. Rozumiem. Można nie mieć czasu, pisać z telefonu czy być zwyczajnie w świecie zmęczonym, ale na jeden ciekawy komentarz się chyba zdobędziecie prawda? Ok, ok... Możecie naprawdę nie móc napisać dobrego komentarza. Dobrze. Ale w takim wypadku proszę napisz chociaż marne: "Śpieszę się. Rozdział naprawdę bardzo interesujący. Ciekawi mnie ciąg dalszy. Lepiej skomentuje gdy znajdę troszkę czasu". Czy wiecie jak to poprawia humor? Taki komentarz oznacza ,że osoba, która go pisała szanuje moją pracę i czas jak wkładam w jej powstanie, mało tego poświęci mi trochę swojego pisząc ten komentarz. I jeśli już komentujesz i jednocześnie reklamujesz swojego bloga to: Pierw komentarz, następnie adres bloga i podpis. Tutaj zwracam się do Anonimów. Podpisujcie się proszę na sam koniec komentarza. Dziękuję.
  5. Jeśli ten blog będzie miał już ileś rozdziałów, a Ty dopiero go odnajdziesz w czeluściach internetów proszę... Proszę nie komentuj od końca. I nie pisz pod każdym postem: "Fajnie. Miło się czytało. Pozdrawiam, X." NIE. Jeśli już komentujesz to pod ostatnim postem, który przeczytasz. Oczekuje wtedy w miarę rozległego komentarza (: To umili i Tobie dodawanie komentarzy i mi czytanie ich 
Enjoy,
Annie M.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz